Chcesz mieć pewność, że ukochana powie „tak”? Wręcz jej pierścionek w ciekawy sposób!

Jak się oświadczyć? To pytanie towarzyszy w dzień i w nocy każdemu mężczyźnie, który zapragnął poprosić swoją ukochaną o rękę. Wszystkie koncepcje przychodzące do głowy wydają się zbyt trywialne, czas ucieka, a idealny moment zdaje się nie nadchodzić. Powyższa sytuacja nie jest Ci obca? Zamiast czekać na chwilę odpowiednią do wręczenia pierścionka, stwórz ją samodzielnie. W przypadku tak ważnego wydarzenia, jak zaręczyny, warto bowiem dopiąć wszystko na ostatni guzik, by przyszła narzeczona zapamiętała je na długo. W jaki sposób możesz to zrobić?

Klasyka zawsze się sprawdza: kolacja i bukiet kwiatów

Jeżeli Twoja ukochana jest fanką romantycznych filmów, z pewnością marzy o oświadczynach utrzymanych w podobnym klimacie. Kobiety dostawały tam zazwyczaj wytworne pierścionki zaręczynowe z brylantem, więc świetnym ruchem będzie zaopatrzenie się w podobny model. Zaproś ją na wykwintną kolację w restauracji – albo ugotuj coś smacznego w zaciszu własnego domu. Dobrze, jeśli planowany termin zaręczyn pokrywa się z inną okazją, jak na przykład urodziny wybranki albo rocznica Waszego związku. Pomoże Ci to utrzymać plan w tajemnicy aż do momentu, gdy przed nią uklękniesz, a dodatkowo stworzy nową okazję do świętowania. Ciekawym pomysłem jest zakup wielkiego bukietu kwiatów, które ukochana najbardziej lubi i włożyć w niego pudełeczko z pierścionkiem.

Wykorzystaj to, co Was łączy: wspólne zainteresowania

Poznaliście się za sprawą tego samego hobby i nie tylko chętnie wracacie pamięcią do tych chwil, ale wciąż razem realizujecie swoją pasję? To doskonały pretekst do niebanalnych oświadczyn. Uwielbiacie kino i chętnie chodzicie na różne seanse? Kup zatem bilet na romantyczny film, a gdy zgasną światła, wyciągnij pierścionek, zadając jej to najważniejsze pytanie. Jesteście zapalonymi sportowcami? Sprawdź, kiedy w Waszym mieście organizowany jest bieg lub maraton, a później oświadcz się na mecie. Kochacie zwierzęta i macie w domu psa albo kota? Zaangażuj go do wręczenia pierścionka zaręczynowego. Malutkie pudełeczko przyczepione do obroży pupila wprawi w zachwyt każdą kobietę.

Oświadczyny w terenie: podróż w ulubione miejsce

Pora na powrót do źródeł. Przypomnij sobie, gdzie zaczęła się Wasza wspólna historia, a następnie zorganizuj sentymentalny wyjazd. A może szczególnie miło wspominacie jakieś wakacje i chętnie byście tam wrócili? Spraw zatem, by wycieczka w celu odnawiania pięknych chwil stała się podwójnie niezapomnianą. Zabierz ze sobą dobrze ukryty w bagażu pierścionek zaręczynowy z naszego sklepu internetowego Jast i wyjmij go w najmniej spodziewanym momencie: na szczycie góry, którą właśnie zdobyliście, w miejscu Waszego pierwszego pocałunku, na plaży podczas zachodu słońca. Możliwości jest mnóstwo – wystarczy je tylko dostrzec, a nawet najzwyklejsza ścieżka w lesie zmieni się w romantyczną scenerię zaręczyn.