O nas

Jast Firma Jubilerska istnieje od 1989 r. Tworzymy nowoczesną biżuterię wyróżniającą się elegancją, dbałością o szczegóły i jakością wykonania. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą hurtową biżuterii ze złota ze szczególnym uwzględnieniem biżuterii z brylantami. Wytwarzamy biżuterię ręcznie, jak również z użyciem nowoczesnych maszyn i zaawansowanych technologii. Nasze autorskie kolekcje cieszą się ogromnym uznaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Zależy nam na tym, aby każdy kupujący znalazł u nas coś wyjątkowego dla siebie lub bliskiej mu osoby – w związku z tym, postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy, który pozwoli Państwu w łatwy i przyjemny sposób na spełnienie najskrytszych marzeń. Sklep internetowy daje możliwość zakupu naszych produktów klientom pochodzącym z całego świata w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy Państwu pełen profesjonalizm, szybkość i gwarancję najwyższej jakości.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie mają swój niepowtarzalny charakter gdyż tworzone są zgodnie z główną zasadą firmy:

„Pasja, wola i podejmowanie własnych wyborów decydują o wszystkim”.