Brylant, czyli najbardziej upragniony kamień. Czy warto go wybrać na zaręczyny?

Wśród najciekawszych, najszlachetniejszych i najpiękniejszych kamieni szlachetnych, od lat króluje brylant. Jest to diament, który poddano określonemu szlifowi. W efekcie uzyskał on perfekcyjną formę, w branży jubilerskiej uchodzącą za mistrzowską. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że żadna kobieta nie odmówi założenia na palec ozdoby, wysadzanej tym wyjątkowym kamieniem. Niepowtarzalną okazją do sprezentowania ukochanej takiej biżuterii są zaręczyny.

Odkryj pierścionek, który nigdy nie przestanie być modny

Trendy biżuteryjne, podobnie jak każde inne, stale się zmieniają. Nie oznacza to jednak, że klasyka traci na wartości, ustępując miejsca ozdobom nowszej generacji. Jest wręcz przeciwnie, a znane wszystkim modele goszczą na kobiecych palcach, mieniąc się tuż obok nowoczesnych projektów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet, każdego dnia pracujemy nad różnorodnymi realizacjami. W pracowni jubilerskiej Jast tworzymy pierścionki zaręczynowe z brylantem, a także z innymi kamieniami szlachetnymi oraz cyrkoniami. Posiadamy w asortymencie zjawiskowe wyroby biżuteryjne. Niektóre z nich nawiązują wyglądem do stylu klasycznego, inne zaś przybierają awangardowe formy. Łączy je jedno:najwyższa jakość wykonania.

Brylanty w niecodziennych połączeniach. Pokochasz je!

Myśląc o biżuterii zaręczynowej z brylantem, często mamy na myśli złoty pierścionek w klasycznej oprawie chaton, efektownie eksponującej kamień. Tymczasem brylantowe ozdoby to także te oprawione kanałowo oraz metodą micro pave, zachwycające wyrazistym blaskiem malutkich kamyczków. Zaskakujące okazują się projekty, w których kompozycje składają się z białych diamentów i barwnych kamieni naturalnych: niebieskich szafirów, czerwonych rubinów, zielonych topazów… Jeśli zostaną osadzone w przemyślany sposób, w efekcie dadzą niepowtarzalną ozdobę, jakiej nie kupimy w żadnym innym salonie jubilerskim.

Tak więc czy warto kupić pierścionek z brylantem? Zawsze! Każdy model w którym osadzono brylant, zasługuje na miano ozdoby godnej, aby podarować ją z okazji zaręczyn. Jednak dobrze jest jednocześnie pamiętać, że w rankingu najpiękniejszych dodatków zwycięża biżuteria tworzona ręcznie, odbiegająca od powtarzalnych form. W naszym sklepie internetowym natrafisz na nietuzinkowe realizacje, nad których powstaniem pracowali specjaliści i mistrzowie jubilerstwa. Jeśli cenisz piękno brylantów i pragniesz wręczyć ukochanej kobiecie biżuterię, która wyrazi Twoje oddanie, koniecznie zapoznaj się z ofertą Jast. Coś nam mówi, że znajdziesz u nas dokładnie taki pierścionek zaręczynowy, jaki wymarzyła sobie Twoja wybranka.