Grawerowanie napisów

W zakupionych w naszym sklepie obrączkach i pierścionkach, oferujemy możliwość wykonania napisów. Koszt wygrawerowania jednego znaku wynosi 3,00 zł.

Niepowtarzalność naszej biżuterii czyni ją niezwykle osobistą częścią kolekcji naszych klientów. Dla podkreślenia jej indywidualności w ramach naszej oferty proponujemy również grawerowanie napisów. Profesjonalny grawer jest coraz częściej spotykanym elementem codziennej biżuterii, takiej jak obrączki, ale grawerowanie napisów również znajduje zastosowanie w niecodziennych rozwiązaniach, których projekty może wykonać każdy z naszych klientów indywidualnie. Grawer może obejmować unikalny tekst, datę zawarcia związku małżeńskiego lub symbolikę uzgodnioną wcześniej z naszymi specjalistami. Cena każdego nietypowego projektu jest uzgadniana indywidualnie, co daje duże możliwości i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Kraków słynie z rozwoju sztuki jubilerskiej – jest dużym skupiskiem uznanych mistrzów jubilerstwa, stąd nasza propozycja, aby być konkurencyjną musi obejmować nie tylko takie czynniki jak jakość i kunszt wykonania, ale również atrakcyjna cena.

Proponowane przez nas pierścionki oraz obrączki wyróżniają się różnorodnością stylu oraz technik wykonania. Oferujemy produkty zarówno ze złota, jak i srebra. Proponujemy pierścionki wzbogacone brylantami, cyrkoniami oraz perłami. W naszej kolekcji można znaleźć niezwykle bogatą, jak na Kraków, ekspozycję pierścionków o wyjątkowych walorach i stylizowanej ornamentyce. Grawerowanie napisów otwiera możliwość jeszcze bardziej znaczącego podkreślenia ich niepowtarzalności. W naszej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie.