Spraw, by chwila zaręczyn była niezapomniana. Podaruj jej pierścionek w kreatywny sposób!

Gratulacje – postanowiłeś się zaręczyć. Godzinami wertujesz katalogi i oglądasz witryny sklepów jubilerskich, zastanawiając się, jaki model pierścionka będzie najlepszy dla Twojej wybranki. Kiedy już wybierzesz ten jedyny, przechodzisz do organizacji samego momentu zaręczyn. Jest tyle pytań, na które trzeba znaleźć odpowiedź. Co ją ucieszy? Jaką chwilę wybrać? Gdzie uklęknąć? W ferworze przygotowań łatwo zapomnieć o detalach, które mogą stać się szczegółem wartym zapamiętania, takich jak opakowanie pierścionka zaręczynowego. Jak zatem go zapakować, by był elementem zaskoczenia dla przyszłej narzeczonej?

Firmowe pudełeczko od jubilera: klasyka, która zawsze się sprawdza

Do każdego pierścionka zaręczynowego kupowanego w salonie jubilerskim dołączane jest specjalne, otwierane pudełko. Można spotkać wiele jego kolorów, ale najczęściej wybierane są czerwone albo szafirowe. Jeżeli więc masz do wyboru noszenie tak ważnej biżuterii w kieszeni albo zapakowanie jej do pudełeczka z nazwą marki, dużo korzystniejszym rozwiązaniem będzie ta druga opcja. Obawiasz się drżących ze zdenerwowania rąk? To i tak lepsze wyjście, niż gorączkowe przetrząsanie ubrania w poszukiwaniu pierścionka, który jeszcze przed pięcioma minutami tam był.

Niespodzianka dla narzeczonej, czyli opakowania, które nimi nie są

Zależy Ci na ekstremalnym zaskoczeniu ukochanej? Wykorzystaj niespotykane pomysły, które w ogóle nie przywodzą na myśl chwili zaręczyn. Zbuduj malutkie pudełeczko z klocków LEGO, kup opakowanie wykonane z drewna albo pozytywkę wygrywającą ulubioną przez Was melodię. Planujesz oświadczyny na wakacjach nad morzem? Doskonałą koncepcją okaże się ukrycie pierścionka w zamykanej muszli. Twoja ukochana jest fanką gier albo filmów? W internecie znajdziesz opakowania na pierścionki zaręczynowe przypominające pudełka z zagadkami, Tiarę Przydziału z Harry’ego Pottera, skrzynię skarbów z „Hobbita” czy figurkę R2-D2 z „Gwiezdnych Wojen”.

Wezwij na pomoc naturę: kwitnąca róża lub kostka lodu

Innym niebanalnym pomysłem na oświadczyny jest umieszczenie pierścionka w kielichu róży jerychońskiej. Ten kwiat zamyka się bowiem pod wpływem przesuszenia, a otwiera po wstawieniu do wody, ukochana znajdzie więc biżuterię, gdy tylko ustawi go w wazonie. Zimą można powiesić pierścionek na choince, a latem umieścić go w kostce lodu. Pamiętaj tylko, by dobrać pomysł do zainteresowań ukochanej, a także do Waszej codzienności, by jeszcze bardziej wzmocnić efekt zaskoczenia. Natomiast piękny pierścionek zaręczynowy kupiony w naszym sklepie internetowym Jast będzie każdego dnia przypominał Twojej narzeczonej o niespodziance, jaką jej sprawiłeś.